Про метод

Методика Віанни Стайбл, яку вона назвала тета-зціленням, дійсно допомагає величезній кількості людей по всьому світу. Дуже ймовірно, що вона допоможе і Вам!
Чи знаєте Вы...
  1. Тета-хілінг визнається однією з найпотужніших енергетичних цілительських технік в світі.
  2. В Японії тета-зцілення викладається навіть в державному медичному університеті в Токіо.
  3. Людина, яка розробила тета-хілінг, Віанна Стайбл, зцілила себе від раку і з того часу допомогла дуже багатьом людям вирішити свої проблеми.

Що ж таке тета-зцілення і як воно працює?

Тета-зцілення (з англ. theta healing) - методика, що дозволяє використовувати приховані ресурси мозку для розвитку, зцілення себе та інших людей. Справа в тому, що наш мозок постійно випромінює електромагнітні хвилі певної частоти. Наприклад, при активному спілкуванні частота випромінювання становить 12-40 Гц, це так звані бета-хвилі, а при засипанні - 4-8 Гц - так звані тета-хвилі. Вчені вважають, що, коли наш мозок випромінює тета-хвилі, ми знаходимося між свідомим та несвідомим. Саме на цьому рівні закладені підсвідомі програми, які впливають на нашу поведінку, переконання і якість нашого життя. За допомогою методики тета-зцілення можна замінювати або видаляти негативні підсвідомі програми, адже у тета-стані психіка людини вкрай «пластична». Єдина умова - людина повинна дійсно хотіти зцілитися або розв’язати проблеми. Методики тета-зцілення досить прості в застосуванні і часто результативні вже після першого сеансу. Вони допоможуть Вам переконатися в тому, що людські можливості БЕЗМЕЖНІ!

Які хвилі випромінює наш мозок?

В 50-ті роки двадцятого століття вчені активно експериментували з методом електроенцефалографії (ЕЕГ), що дозволяв записувати і вивчати біоелектричні потенціали* мозку.

Сьогодні прийнято виділяти п'ять основних видів електричних коливань (потенціалів) в людському мозку, кожний з яких відповідає за свій діапазон частот і стан свідомості, при якому він домінує.

* Біоелектричні явища (біоелектричні потенціали, біоструми) - електричні процеси, характерні для живих тканин.
Чи використовували тета-стан до його відкриття Віанною Стайбл?
Ще до відкриття тета-стану Віанною широко використовувався термін «гіпнагогія», що характеризує прикордонний стан психіки між сном і неспанням. Цей термін був введений в XIX столітті французьким психологом Альфредом Маурі. Цей стан використовували у своїй роботі багато видатних людей для досягнення надзвичайних результатів. Наприклад, Едісон працював над своїми винаходами в дуже напруженому режимі. Коли ж в своїх роздумах він заходив у глухий кут, то сідав в своє улюблене крісло, брав металеву кулю в руку (яку вільно опускав вздовж крісла) і засинав. Заснувши, він мимоволі випускав кулю з руки і гуркіт кулі, що падала на підлогу, будив його, і дуже часто він прокидався зі свіжими ідеями щодо проекту, над яким працював.

Дельта-мозкові хвилі - генеруються переважно в правій півкулі, подібно до альфа- і тета-хвиль. Діапазон дельта-мозкових хвиль пов'язаний з емпатією і підсвідомістю. Ми впадаємо в глибокий сон, коли дельта-хвилі починають переважати над іншими хвилями в нашому мозку. Здорова дельта-хвильова активність мозку викликає у людини розвинутий стан розуміння і співчуття до інших людей. Дельта-хвильова активність знижує рівень кортизолу в крові, гормону, що прискорює процес старіння.

Діапазон випромінювання дельта хвиль: 0,5-4 Гц.

Тета-мозкові хвилі випромінюються мозком, коли ви майже заснули або коли щойно прокинулися. Тета - важливі хвилі, тому що вони визначають межу між свідомістю та підсвідомістю, і, навчившись контролювати стан тета, ми отримуємо доступ і можливість впливу на ту потужну частину підсвідомості, яка недоступна нам в звичайному, бадьорому стані. Також, коли ми перебуваємо в стані тета, ми отримуємо підвищені здібності до глибокого зцілення, навчання і зростання.

Однак, у деяких людей, у яких переважають тета-хвилі, надмірна активація тета-стану може викликати сонливість та неуважність, а також надмірне навіювання.

Діапазон випромінювання тета-хвиль: 4 - 8 Гц.

Альфа-мозкові хвилі - проявляються природним чином в період легкої релаксації, або коли очі закриті, але людина не спить.

Діти перебувають в стані активності альфа-хвиль більшу частину часу, ніж дорослі. Альфа-хвилі зменшують стрес і тривожність, і також, як і тета хвилі, сприяють успішному навчанню, розвитку інтуїції і творчості.

Однак, слід пам'ятати, надмірна активація альфа-хвиль може викликати втрату концентрації уваги і депресію (якщо Вам притаманна депресія у втомленому, ледачому і сонному стані), а також надмірне навіювання.

Діапазон випромінювання альфа-хвиль: 8-12 Гц.

Бета-мозкові хвилі зазвичай виникають в стані неспання і домінують у здорової дорослої людини. Коли людина розмовляє, активність бета-хвиль природним чином посилюється і стає переважаючою. Бета-хвилі також супроводжують завантажене та стривожене мислення або активну концентрацію уваги.

Тому, якщо ви - енергійна людина або перебуваєте в стані стресу, вам краще уникати стимуляції бета-хвиль. Підвищення бета-активності перед сном може призводити до безсоння.

Діапазон випромінювання бета-хвиль: 12-40 Гц.

Гамма-мозкові хвилі (підгрупа бета-хвиль) – найшвидші, говорять про пікову діяльність мозку.

Діапазон коливання гамма-хвиль: 35-45 Гц.

Сучасні методи комп'ютерного аналізу електричної активності мозку дозволили встановити, що в стані неспання в мозку присутні частоти всіх діапазонів, і чим ефективніша робота мозку, тим більша синхронність коливань спостерігається в усіх діапазонах обох півкуль мозку. Однак, мабуть, найважливішим аспектом, що зв'язує хвилі мозкової активності зі здоров'ям людини, є здатність змінювати ці хвилі відповідно до вимог ситуації.