Історія Віанни Стайбл

Історія Віанни Стайбл

З 1995 року багато людей по всьому світі позбулися тяжких захворювань завдяки методиці тета-зцілення, яку розробила Віанна Стайбл. А сама Віанна вилікувала себе від раку. Це факт. З 2000 року засновниця методики тета-зцілення почала також навчати, і тепер її учні займаються сертифікованою цілительською практикою вже у 26 країнах світу.

Історія була така. Ще до створення тета-практики Віанна через особисті проблеми зі здоров'ям вивчала даосизм, лікувальне харчування та лікарські рослини. В 1994 році переламним моментом у її житті став поставлений діагноз - рак. Щоб перемогти хворобу, Віанна використовувала свій багатий досвід в альтернативній медицині: інтенсивно очищувала організм, практикувала візуалізації і афірмації, звернулася до традиційної медицини, але хвороба не відступала. При цьому Віанна продовжувала лікувати людей, незважаючи на те, що зневірилася у здатності допомогти собі. Якось, допомагаючи своїй тітці позбутися болю в животі, вона увійшла в особливий, новий стан і в цьому стані їй вдалося допомогти своїй родичці зцілитися. Вона ще не розуміла до кінця, як це працює, але вирішила випробувати вплив такого стану знову, тепер на собі. І в неї вийшло вилікуватися! Через деякий час Віанна прийшла до розуміння, що зцілення відбувається, коли вона і пацієнт входять у стан, ніби на кордоні між сном і неспанням. Пізніше знайомий фізик Віанни виміряв електроенцефалографом хвилі, що випромінюються мозком пацієнта під час її сеансу і дійшов висновку, що цей стан формується завдяки активізації тета-хвиль. Згодом Віанна назвала цей стан «тета».

Віанна продовжує відкривати все нові грані тета-зцілення, розробляючи все більш поглиблені курси лікування та навчання. Сьогодні Віанна Стайбл - щаслива дружина, мати і бабуся, письменниця і, звичайно, практик і педагог з тета-зцілення.

Історія Віанни Стайбл
Сім порад від Віанни Стайбл:
  1. Шануйте життя в усіх його проявах!
  2. Дія - ось найважливіше!
  3. Все зовсім не так, як здається!
  4. Умійте любити людей, знаючи правду про них!
  5. Кожен день робіть щось, чим ви могли би пишатися!
  6. Сповільніть темп, зверніть увагу на сонячне світло і повітря. Радійте життю.
  7. Кожен день дякуйте Творцю!

Рецензії на книги

«Тета-зцілення: унікальний метод активації життєвої енергії»
«Тета-зцілення: унікальний метод активації життєвої енергії»
У книзі детально описана одна з найефективніших цілительських практик - тета-зцілення. За допомогою цієї методики її засновниця, Віанна Стайбл, зцілилася від раку і тепер успішно зцілює гепатит С, СНІД, злоякісні і доброякісні пухлини, герпес, різні генетичні порушення і безліч інших хвороб. Її учні займаються цілительською практикою вже в 26 країнах світу. Віанна крок за кроком пояснює процеси тета-читання людини, тета-зцілення і тета-зміни у ДНК, а також пропонує увазі читачів ввідну інформацію про «Плани існування».
Цитати з книги:
«Якщо якесь твердження повторюється досить часто, воно починає змінювати реальність. Причому, чим глибше тета-стан, в якому формуються ваші думки, тим швидше вони будуть міняти вашу реальність, аж до миттєвих змін».
«Тета-зцілення: поглиблений рівень»
«Тета-зцілення: поглиблений рівень»
У першій книзі «Тета-зцілення», яка стала бестселером, описані техніки, що дозволяють використовувати приховані ресурси мозку для розвитку та зцілення себе та інших людей. У новій книзі дається поглиблений опис методу, який збільшує можливості людини, а також безліч нових цілительських програм. Особлива увага приділяється «Планам існування» (тут вони розкриваються дуже детально) і переконанням, які Віанна вважає фундаментальними в духовній еволюції.
Цитати з книги:

«Важливо стежити за тим, що говорить тіло клієнта, і уважно слухати те, що він говорить. Чим ближче ви до корінного переконання, тим більш дискомфортно буде себе почувати клієнт, оскільки ви наближаєтеся до його прихованої травми і глибинного конфлікту, що спричинив її».

«За допомогою діггінга («розкопка») ви знаходите не тільки найбільш негативне переконання людини, а й з'ясовуєте, яку вигоду він з цього переконання має».
«Тета-зцілення: хвороби і розлади від А до Я»
«Тета-зцілення: хвороби і розлади від А до Я»
Це докладний путівник по інтуїтивному тета-хвильовому самозціленню. Це ідеальний довідник конкретних захворювань і рекомендацій щодо їх лікування, який підійде як досвідченим тета-практикам, так і тим, хто тільки починає знайомитися з технікою тета-зцілення.
Цитати з книги:

«На сторінках цієї книги описані інтуїтивні відкриття, лікарські засоби, способи роботи з переконаннями, а також допоміжні засоби, які здаються мені корисними, оскільки мають відношення до конкретних хвороб і розладів. Отримані результати - підсумок більше 47000 сеансів зцілення різних розладів та недугів».

«Ми обираємо собі хвороби точно так само, як обираємо друзів, - ми притягуємо їх до себе, оскільки володіємо схожими вібраціями і переконаннями».

«… Багато хвороб виникають через прямий вплив на людський організм радіації, токсинів, ртуті та мікроорганізмів».
«Ритм тета-зцілення»
«Ритм тета-зцілення»
Ця книга і практики, які представлені в ній, про те, як зробити своє тіло сильним, здоровим і красивим. Це налаштування на істинний ритм Вашого розуму, тіла і духу, розкриття Вашої внутрішньої краси і любові до себе.
Цитати з книги:

«…Форма вашого тіла є вашою особливістю. Вам краще прагнути бути здоровою та сильною людиною, наповненою особливою, властивою тільки вам красою».

«І потім я отримала відповідь згори, і ось як вона звучала:« Віанна, якщо будь-хто говорить тобі, що ти можеш позбутися зайвої ваги без вправ, він намагається щось тобі продати. Ти повинна виконувати вправи! .. Якщо ти не можеш тренуватися щодня, твій мозок повинен думати, що ти все одно тренуєшся щодня».