Результати

Поліпшення відносин і здоров'я всієї родини
Наталочка!
Скільки всього зробила для мене і моєї сім'ї)) Дякую!

А тепер по суті і до справи, як то кажуть!

У дочки була температура «39» - Наталя попрацювала з нею на ніч - і через півгодини температура спала, а вранці вже не поверталася, хоча до цього кілька днів трималася.

У мене після пологів через декілька місяців почало сильно випадати волосся - Наталя за один сеанс відновила цибулини, і через деякий час волосся перестало випадати, і найцікавіше, що почало рости навіть густіше, і нові цибулини відкрилися, і волосся стало більше!

Чоловік: Наталя працювала з ним, з кровоносною системою, і вже після першого сеансу з'явився рум'янець на щоках, а до цього був білий весь час ... стали мінятися цінності. З чоловіком була виконана величезна робота, що вплинуло позитивно і на наші з ним стосунки.

І це тільки деякі моменти з усього, що вона для мене зробила!

Наталя - дуже чуйна, м'яка і інтуїтивна людина, чудовий цілитель - з нею приємно працювати, приємно слухати її поради, тому що вони завжди по суті ... і навіть коли вона говорить, начебто, між іншим, - це теж про мене)) - я почувши, застосовую!
Дякую тобі, Наталю, за те, що є в моєму житті.
З любов'ю до тебе і твоєї сім'ї!
Віолетта, м. Москва, Росія
Гарний настрій і прилив сил!

Після заняття з Вами, вранці я прокинулася в дуже хорошому настрої, бадьора, повна сил. Прояснилася абсолютно інша картинка світу, з'явилася чіткість. Я не знаю, як це описати словами. Це дивовижно!

Дякую вам за все !!! Це чудо! З нетерпінням чекаю відповіді!!!
Олена, м. Калінінград, Росія

Історії успіху

Зцілення від шизофренії
Наталю, привіт! Хочу поділитися з Вами - Ваша робота не пройшла дарма! =)
У Дарини не підтвердився діагноз, який їй ставили лікарі ... Я вважаю, що це все завдяки тета. Спасибі Вам!))
Мама Дарини, м. Москва, Росія
Поліпшення здоров'я
Наталю, привіт! Пишу, щоб висловити тобі величезні слова подяки! Після нашої зустрічі все потихеньку пішло, і кашель теж кудись подівся =)
Неллі, Молдова
Поліпшення відносин
Наталю, спасибі Вам. Софія почала говорити! =) І взаємини у нас з нею стали набагато кращими.
Катерина, м. Оренбург, Росія

Відгуки про семінари

«Переповнює почуття подяки» за навчання
Привіт, дорога Наталю!!!! Дуже рада, що ти відгукнулася, хочу з тобою поговорити небагато. Мене періодично переповнює почуття вдячності тобі, я їх висловлюю у Простір :) Дуже добре, що ми зустрілися, і я вибрала тебе. Добре, що ти є, дуже хочу далі вчитися у тебе і взагалі. В планах приїхати до тебе на «хвороби і розлади», ну і ще добре б пройти «світові відносини» :) Я одразу не дзвонила і не писала тобі, думаю, подивлюся, може, це ейфорія після навчання :), але, напевно, це все-таки я =). Якщо буде пара хвилин, набери мене, я теж буду тебе ловити в скайпі. Всіх благ тобі, Любові і нових чудес в житті!!!! Обіймаю!
Анжеліка, м. Москва, Росія
Маніфестації реалізуються після навчання у Наталії!

Спасибі величезне Наталії - дивовижному Майстру, Учителю, Цілителю, красивій чудовій Жінці! Після проходження у неї курсу "Інтуїтивна анатомія" придбані раніше знання та вміння (у тому числі і практичний досвід) розкрилися, "заграли" по-іншому ... Якось все природно "розклалося по місцях" - просто, чітко, красиво, і в той же час легко. Інтуїтивні здібності розвиваються все краще. Розкопки стали більш зрозумілими, швидкими, а головне - стали приносити задоволення. Маніфестації реалізуються. Результати роботи радують.

Спасибі Наталії за її корисні підказки, допомогу - ненав'язливі, але завжди такі своєчасні! Ті, хто навчався у Наталії, напевно підтвердять, що вона небагатослівна, але всі її слова - "в десятку", і нічого зайвого. А її особистий досвід (приклади з практики) взагалі неможливо переоцінити (мені в практиці дуже допомагає те, що вона розповідала).

Дивовижні Бачення, внутрішня сила, доброта, почуття гумору і нескінченні Прийняття та тактовність...

Наталю, спасибі Вам за те, що Ви є! За те, що Ви робите, що несете в світ. За можливість спілкуватися з Вами: Від усього серця висловлюю Вам своє захоплення і шлю безумовну любов.

Особисто я дуже сподіваюся, що Ви будете приїжджати до нас з курсами, та й просто в гості!
Наталія Іванова, м. Москва, Росія
В повному захваті від семінару з інтуїтивної анатомії!
Доброго часу доби, Наталю! Моя знайома днями повернулася з Вашого семінару «Інтуїтивна анатомія» в повному захваті. Про вас, як про людину і викладача, відгукувалася тільки із захопленням і вдячністю. Оскільки я дуже хочу пройти цей курс, то після такого відгуку хочу це зробити тільки у Вас. Прошу, повідомте, будь ласка, де і коли Ви будете проводити цей курс.
Тетяна
"Наталія підкорила нас з першого погляду, і кожен день ми дивувалися все більше!"

У зв'язку з нестабільною ситуацією в Україні, було прийнято рішення навчатися тут, а не в Росії. Як завжди, «Найкращим, Найвищим способом» мені прилетіла смс-ка про курси Наталії. Приїхавши до Львова, я познайомилася з цією променистою людиною !!! Ви ніде не знайдете опису та рекомендації якостей Наталії - її скромність, позитив, впевненість, і постійне Світло можна тільки випробувати на собі! Маленька, симпатична жінка - підкорила нас з першого погляду, і кожен день ми дивувалися все більше і більше. Незвичайна доля цієї людини може розповісти багато про що ... Родом зі звичайної сім'ї - Наталія втілила Все те, про що мріяла:

ТУРБОТЛИВА МАМА. Виховала і навчила бути добрими двох прекрасних синів! До речі, успішних тета-практиків!

ЛЮБЛЯЧА БАБУСЯ. Подивіться на фотографію - ця молода жінка вже 2 роки, як бабуся!

УСПІШНА БІЗНЕС ЛЕДІ. Наталія - власник і співвласник багатьох бізнесів у Львові.

УНІКАЛЬНИЙ ТЕТА УЧИТЕЛЬ І ПРАКТИК. Одна з небагатьох (по-моєму, взагалі одна), яка пройшла відразу всі курси у Віанни. Купивши книгу «Тета-зцілення», Наталія відчула, що треба їхати!!!

Вона поїхала відразу до Віанни, без проходження «практіціонерських» тренінгів!!! ... Після чого відразу була запрошена Віанною в Америку, де з успіхом закінчила всі курси й отримала Науковий сертифікат!!!
Лариса, м.Київ, Україна