Команда

В час зневіри і занепаду сил від пошуку рішення своїх проблем дуже важливо знайти того, хто дійсно зможе допомогти, того, хто вартий довіри. А довіра ґрунтується не тільки на результатах і професіоналізмі людини, до якої звернувся, а й її особистих чеснотах: людяності, уважності, готовності почути і дослухатися.

Наталія Кедик, засновниця Українського тета-центру, являє собою рідкісне поєднання професіоналізму та людяності, балансу матеріального та духовного. У свій час методика тета-зцілення допомогла їй вирішити власні проблеми зі здоров’ям, з якими вона марно, але мужньо боролася тривалий час. Тому Наталія дійсно намагається допомогти через методику тета-зцілення усім, хто до неї звертається. У неї вже є чимало історій, в яких їй вдалося допомогти, і де традиційна медицина виявилася безсилою. Наприклад, історії зцілення від шизофренії, раку та інших тяжких захворювань. Наталія також має неабиякий життєвий досвід, адже вона не лише успішний тета-цілитель, але й добра і любляча дружина, мати та бабуся!

Її історія знайомства з тета-зціленням досить унікальна. Наталя була однією з небагатьох, хто відразу пройшов всі курси від Віанни Стайбл, засновниці методики тета-зцілення, у світовому центрі ThetaHealing Institute of Knowledge THInk у США, та отримала сертифікати з правом лікування та викладання всіх програм.

Цілитель та тренер, сертифікована ThetaHealing® Science у США, та чудова, світла людина, Наталія, обов’язково Вам допоможе.

Цілитель та тренер, сертифікована ThetaHealing® Science у США, та чудова, світла людина, Наталія, обов’язково Вам допоможе.

Сертифікати