Навчання

Три причини взяти участь в курсах тета-зцілення
1
Тета-стан допоможе розкрити Вашу інтуїцію!
Показати
Сховати
2
Ви будете зцілювати себе та інших людей!
Показати
Сховати
3
Ви навчитеся мислити позитивно і справлятися із стресом!
Показати
Сховати
Коли ми частіше перебуваємо в тета-стані, ми підсилюємо інтуїцію, здатність «бачити» і «чути» за межами фізичних відчуттів. Ми також розширюємо своє звичне обмежене сприйняття реальності, так само, як і здатність розпізнавати відчуття, які ми називаємо «тваринним інстинктом». Однак, інстинкти - це все ще базовий рівень інтуїції. Згідно з європейською класифікацією інтуїції, виділяють чотири рівні інтуїції, кожен з яких можна розвивати за допомогою тета-практики.
Перший рівень
Фізична інтуїція, система, що сигналізує про небезпеку. Ця інтуїція включається, коли Ваше життя в небезпеці, і допомагає Вам уникнути гіршого.
Другий рівень
Це емоційна інтуїція. Вона допомагає зрозуміти почуття і емоції близьких Вам людей.
Третій рівень
Це інтелектуальна інтуїція. Багато вчених і винахідників діють на третьому рівні інтуїції. Томас Едісон одного разу сказав: «Ідеї приходять з космосу. В це, можливо, важко повірити, але це правда. Ідеї приходять з космосу».
Четвертий рівень
Це інтуїція вищого призначення, містична інтуїція. На четвертому рівні Ваша підсвідомість постійно працює Вам на користь.

Тета-зцілення або тета-хілінг (з англ. theta healing) - методика, що дозволяє використовувати приховані ресурси мозку для розвитку, зцілення себе та інших людей. Людина, яка розробила тета-хілінг, Віанна Стайбл, зцілила себе від раку і з того часу допомогла величезній кількості людей вирішити свої проблеми. Методики тета-зцілення досить прості в застосуванні і часто результативні вже після першого сеансу.

Сім корисних властивостей тета-хвиль:
1) Зменшення стресу і почуття тривоги.
2) Допомога у зціленні тіла і свідомості.
3) Посилення почуттів і емоцій, інтуїції.
4) Високий рівень творчості.
5) Покращення здібностей вирішення проблем.
6) Здатність програмувати підсвідомість.
7) Підвищення здібностей до навчання (на 300% вище у порівнянні зі звичайним станом).

Будь-яка ідея, будь-який предмет, перш ніж втілитись з'являється спочатку у вигляді думки. При цьому енергія думки може творити, а може і руйнувати. Людина, яка думає про проблеми, труднощі, невдачі, хвороби притягує все це до себе. Енергія ж наших позитивних думок приверне до нас бажані обставини і вдачу.

А чи знаєте Ви, що згідно з багатьма останніми дослідженнями, навіть клітини тіла «знають» наші думки? Чим краще ми думаємо про своє тіло, чим більше вдячні йому, тим активніші наші клітини, наше тіло відгукується на позитивні думки, допомагаючи нам бути здоровими. В тому числі, перебування в тета-стані пов'язане зі зменшенням почуття тривоги, стресу і нервозності, а це відразу «відчувають» наші клітини.

Семінари