Лікування

Можливо, Ви вже довго шукаєте рішення своєї проблеми, перепробували різні методи та зверталися до багатьох лікарів або психологів. Дуже ймовірно, що методика тета-хілінга допоможе Вам зцілитися, бо вона вже допомогла величезній кількості людей по всьому світі.

Під зціленням мається на увазі не лише поліпшення здоров'я і позбавлення від хвороби, а й гармонізацію життя, стосунків, покращення фінансового добробуту. Завдяки методиці тета-хілінга, іноді зцілення може відбутися буквально протягом одного сеансу. Однак, зазвичай, потрібно кілька сеансів, щоб інтегрувати в себе всі ті зміни, які з’явились під час сесії. Після сеансів необхідно бути уважним до своїх реакцій, тренувати себе в прояві нових програм і почуттів.

Вартість консультації 100 $

Які завдання вирішує методика тета-зцілення?

Психологічні
Позбавлення від різних страхів, образ і психологічних проблем, а також звільнення від нав'язаних ззовні підсвідомих програм.
Фізіологічні
Зцілення від фізіологічних захворювань і недоліків на генетичному рівні.
Фінансові
Досягнення балансу духовного і матеріального в житті, фінансової захищеності та достатку.
Емоційні
Поліпшення стосунків з людьми, що оточують.
Духовні
Виявлення справжніх бажань, свого призначення, улюбленої справи.

Як проходить сеанс тета-зцілення?

1
Зцілення зазвичай відбувається протягом 1-3 сеансів. Один сеанс триває близько години.
2
Ви висловлюєте проблему як ви її бачите, так званий «запит». Ця проблема зовсім необов'язково пов'язана зі здоров'ям.
3
Тета-цілитель провадить «розкопку» та починає шукати корінь Вашої проблеми: ставить запитання та спостерігає, що відповідає ваше тіло.
4
Після того, як знайдена негативна підсвідома програма, тета-цілитель видаляє або замінює її позитивною програмою. Обов'язкова умова - заміна програми відбувається ТІЛЬКИ з дозволу самої людини. Також важливо навчити людину жити по-новому.
5
Після сеансу протягом декількох місяців слід приділяти особливу увагу своїй поведінці і відстежувати свої реакції.

Що значить «пропрацювати переконання»? Як правильно їх змінювати?

Це означає, що потрібно відшукати (використовуючи тета-рівень, наприклад) ключові переконання, що живлять негативну програму. Алгоритми виявлення переконань вивчаються на курсах ThetaHealing® на самому початку - щоб було від чого відштовхуватися. В поглиблених курсах вони вже не використовуються. Головне - не «схеми питань», в кожному випадку важливий індивідуальний підхід. Треба вміти працювати з переконаннями на тета-рівні, «чути» - «бачити» - «відчувати» корінь проблеми; і цьому по книжках не навчишся - тільки на очних семінарах. Саме робота з цими переконаннями може допомогти вирішити проблему.

Хто проводить сеанси тета-хілінга в Українському тета-центрі?

Допоможе Вам у зціленні сертифікований тренер і цілитель ThetaHealing® і прекрасна людина Наталія Кедик. Також вона застосовує лікування за допомогою масел і кристалів, окремо або спільно з методикою тета-хілінга, що дозволяє підсилювати ефект. Техніка зцілення маслами дозволяє позбутися блоків, негативних емоцій та почуттів і програм, відчути себе в гармонії. А техніка роботи з кристалами допомагає зазирнути в минуле, майбутнє і глибоко розібратися у Ваших обмеженнях і можливостях, які можна застосувати в сьогоденні.
Поліпшення здоров'я
Наталю, привіт! Пишу, щоб висловити тобі величезні слова подяки! Після нашої зустрічі все потихеньку пішло, і кашель теж кудись подівся =)
Неллі, Молдова
Зцілення від шизофренії
Наталю, привіт! Хочу поділитися з Вами - Ваша робота не пройшла дарма! =)
У Дарини не підтвердився діагноз, який їй ставили лікарі ... Я вважаю, що це все завдяки тета. Спасибі Вам!))
Мама Дарини, м. Москва, Росія