ru

Тета-хілінг: навчання в Україні

Якщо ви хочете оволодіти методикою тета-хілінг, навчання в нашому тета-центрі вам допоможе. У нас проводяться тета-хілінг семінари, на яких ви зможете повною мірою пізнати всі аспекти цієї унікальної методики самозцілення. Курси «Тета-хілінг» проводить сертифікований фахівець і просто чудова людина Наталія Кедик.

Якщо Вас зацікавив тета-хілінг, навчання (Україна) проводиться постійно. Вам тільки треба зареєструватися на найближчі курси тета-хілінг. Всього за декілька днів Ви зможете оволодіти базовими методами. А якщо забажаєте, то зможете вивчити більш просунуті курси тета-хілінг (Україна), які теж проводить Наталія Кедик.

Не знаходячи відповіді, ми або погоджуємося з тим, що відбувається, і пливемо за течією, або починаємо боротьбу з собою і тим, що відбувається.

Три причини взяти участь у курсах з тета-зцілення

Можливо, Ви вже довго шукаєте вирішення своєї проблеми, перепробували різні методи, зверталися до десятків лікарів чи психологів. Дуже ймовірно, що методика тета-хілінг – це те, що нарешті допоможе Вам зцілитися, оскільки вона справді допомагає величезній кількості людей по всьому світу!

Тета-зцілення
самозцілення і зцілення інших людей
Тета-зцілення

Тета-зцілення передбачає не тільки покращення здоров’я і визволення від хвороби, але й гармонізацію життя, стосунків, досягнення фінансового благополуччя.

Методика тета-хілінг дозволяє інколи досягти зцілення буквально протягом одного сеансу. Однак зазвичай треба декілька сеансів, щоб інтегрувати в себе всі ті програми і почуття, які були змінені під час сесії тета-зцілення. Після сеансів необхідно бути уважним до своїх реакцій, тренувати себе у прояві нових програм і почуттів.

Які завдання вирішує методика тета-зцілення?

 1. ПСИХОЛОГІЧНІ – подолання різноманітних страхів, образ і психологічних проблем, а також звільнення від нав’язаних зовні підсвідомих програм.
 2. ФІЗІОЛОГІЧНІ – зцілення фізіологічних захворювань і недоліків на генетичному рівні.
 3. ФІНАНСОВІ – досягнення балансу духовного і матеріального у житті, фінансової захищеності й достатку.
 4. ЕМОЦІЙНІ – покращення взаємин з іншими людьми.
 5. ДУХОВНІ – виявлення істинних бажань, призначення, улюбленої справи.
Навчання
Навчання
Тета-стан допоможе розкрити Вашу інтуїцію!

Коли ми часто перебуваємо в тета-стані, ми підсилюємо інтуїцію, здатність «бачити» і «чути» за межею наших фізичних відчуттів. Ми також розширюємо своє звичне обмежене сприйняття реальності, так само як і здатність розпізнавати ті відчуття, котрі ми називаємо «тваринним інстинктом».

Однак інстинкти – це все ще базовий рівень інтуїції. Згідно з європейською класифікацією інтуїції, виділяють чотири рівні інтуїції, кожний із яких можна розвивати з допомогою тета-практики.

 • Перший рівень – «Фізична» інтуїція, система, яка сигналізує про небезпеку. Ця інтуїція вмикається, коли Ваше життя в небезпеці, і допомагає Вам уникнути гіршого.
 • Другий рівень – це емоційна інтуїція. Ця інтуїція допомагає зрозуміти почуття й емоції близьких Вам людей.
 • Третій рівень – це інтелектуальна інтуїція. Багато вчених і винахідників діють на третьому рівні інтуїції. Томас Едісон одного разу сказав: «Ідеї приходять із космосу. В це, можливо, важко повірити, але це правда. Ідеї приходять із космосу»
 • Четвертий рівень це інтуїція вищого призначення, містична інтуїція. На четвертому рівні Ваша підсвідомість постійно працює Вам на користь.
Результат
самозцілення і зцілення інших людей
Результат

Тета – методика дозволяє використовувати приховані ресурси мозку для розвитку, самозцілення і зцілення інших людей

Творець тета-хілінгу, Віанна Стайбл, зцілила себе від раку і з того часу допомогла великій кількості людей вирішити свої проблеми. Методики тета-зцілення досить прості в застосуванні і часто дають результат уже після першого сеансу.

Сім корисних властивостей тета-хвиль:

 1. Зменшення стресу і відчуття тривоги
 2. Допомога у зціленні тіла і свідомості.
 3. Підсилення почуттів та емоцій, інтуїції.
 4. Високий рівень творчості.
 5. Підвищення здатності вирішення проблем.
 6. Здатність програмувати підсвідомість.
 7. Підвищення здібностей до навчання (на 300% вищі порівняно зі звичним станом).

Детальна інформація:

Наталія Кедик
Організатор