ru

Команда

Коли втомлюєшся від пошуків рішення своїх проблем і впадаєш у відчай, дуже важливо знайти того, хто справді зможе допомогти, кому можна довіряти.

А довіра базується не тільки на результатах, а й на професіоналізмі людини, на людяності, уважності того, до кого ми звертаємося.

Наталія Кедик
Наталія Кедик
засновниця Українського Тета-центру

Рідкісне поєднання професіоналізму і людяності, балансу матеріального і духовного, Тренер і цілитель ThetaHealing®, володар наукового сертифіката ThetaHealing® Science і просто прекрасна, світла людина, Наталя обов’язково Вам допоможе.

Свого часу методика тета-зцілення допомогла Наталії вирішити власні проблеми зі здоров’ям, які вона до цього намагалася вирішити безуспішно. Вона по-справжньому старається допомогти з використанням методики тета-зцілення всім, хто звертається до неї.

Її історія знайомства з тета-зціленням досить унікальна.

Наталя була одна з небагатьох, хто зразу пройшов усі курси від Віанни Стайбл, засновниці методики тета-зцілення, у світовому центрі ThetaHealing Institute of Knowledge THInk у США й отримала сертифікати з можливістю лікування і викладання за всіма програмами.

Наталія Кедик і Віанна Стайбл
Наталія Кедик і Віанна Стайбл

У практиці Наталі немало історій, у яких їй вдалося допомогти, і де традиційна медицина виявилась безсилою. Наприклад, історії зцілення від шизофренії, раку та інших тяжких захворювань. У Наталі також великий життєвий досвід, адже вона не лише успішний тета-цілитель, а й прекрасна дружина, мама і бабуся!

Організатор семінарів в Українському Тета-центрі

Андрій Бешлей
Андрій Бешлей
Дослідник, інноватор в області психології.

Контакти і детальна інформація:

Керуюсь етичним кодексом психолога.

Досвідчений практик за методом Тета-хілінг. Медичний психолог, автор багатьох тренінгових програм з особистісного росту .

Проходив навчання Тета-хілінг у прекрасної людини Наталії Кедик, засновниці Українського Тета – центру, за що безмежно їй вдячний !

Взяв участь у більш ніж двох сотнях навчальних програм з підвищення кваліфікації.

Психологічні тренінги
Психологічні тренінги

Детальна інформація:

Наталія Кедик
Організатор