ru

Індивідуальна сесія

МЕТОДИКА ТЕТА-ХІЛІНГ: ТЕТА-ЗЦІЛЕННЯ

Можливо, Ви вже довго шукаєте вирішення своєї проблеми, перепробували різні методи, зверталися до десятків лікарів чи психологів. Дуже ймовірно, що методика тета-хілінг – це те, що нарешті допоможе Вам зцілитися, оскільки вона справді допомагає величезній кількості людей по всьому світу!

Тета-зцілення передбачає не тільки покращення здоров’я та позбавлення від хвороби, але й гармонізацію життя, стосунків, досягнення фінансового благополуччя. Методика тета-хілінг дозволяє інколи досягти зцілення буквально протягом одного сеансу. Однак зазвичай треба декілька сеансів, щоб інтегрувати в себе всі ті програми і почуття, котрі були змінені під час сесії тета-зцілення. Після сеансів необхідно бути уважним до своїх реакцій, тренувати себе у прояві нових програм і почуттів.

Які завдання вирішує методика тета-зцілення?

  • ПСИХОЛОГІЧНІ Подолання різноманітних страхів, образ і психологічних проблем, а також звільнення від нав’язаних зовні підсвідомих програм.
  • ФІЗІОЛОГІЧНІ Зцілення фізіологічних захворювань і недоліків на генетичному рівні.
  • ФІНАНСОВІ Досягнення балансу духовного і матеріального у житті, фінансової захищеності й достатку.
  • ЕМОЦІЙНІ Покращення взаємин з іншими людьми.
  • ДУХОВНІ Виявлення істинних бажань, призначення, улюбленої справи.

Як зазвичай відбувається сеанс тета-зцілення?

  1. Тета-зцілення зазвичай відбувається протягом 1-3 сеансів. Один сеанс займає близько години.
  2. Ви приходите уже з конкретною проблемою, так званим «запитом». Ця проблема зовсім не обов’язково пов’язана зі здоров’ям.
  3. Тета-цілитель робить так звану «розкопку», коли починає шукати корінь Вашої проблеми: задає запитання і спостерігає, як Ваше тіло реагує на них.
  4. Після того як знайдена негативна підсвідома програма, тета-цілитель видаляє її або заміняє позитивною програмою. Обов’язкова умова – метод тета-хілінг передбачає заміну програми ТІЛЬКИ з дозволу самої людини. Також необхідно навчити людину жити по-новому.
  5. Після сеансу тета-хілінг метод передбачає відслідковування протягом декількох місяців своїх реакцій. Крім того, слід приділяти особливу увагу своїй поведінці.

Що означає пропрацювати переконання? Як правильно їх змінювати?

Це означає, що треба знайти (використовуючи тета-хілінг метод) ключові підсвідомі переконання, які живлять негативну програму, і застосувати до них тета-зцілення. Саме робота з переконаннями допомагає вирішити проблему. Алгоритми виявлення переконань вивчаються на курсах ThetaHealing® з самого початку – щоб було від чого відштовхуватися. У просунутих курсах вони вже не використовуються.

Методика тета-хілінг розглядає не просто «схеми запитань», оскільки в кожному випадку важливий індивідуальний підхід. Щоб тета-зцілення стало ефективним, треба вміти працювати з переконаннями на тета-рівні, «слухати» – «бачити» – «відчувати» корінь проблеми: за книжками метод тета-хілінг не вивчиш .

Хто проводить сеанси тета-хілінгу в Українському тета-центрі?

Допоможе Вам у зціленні сертифікований тренер і цілитель ThetaHealing®, прекрасна людина Наталія Кедик. Вона також застосовує лікування з допомогою масел і кристалів, окремо чи разом з цим використовуючи тета-хілінг метод, що дозволяє підсилювати ефект. Техніка зцілення маслами дозволяє позбутися блоків, емоцій, негативних почуттів і програм, відчути себе гармонійно. А техніка роботи з кристалами допомагає заглянути в минуле, майбутнє і глибоко розібратися у Ваших обмеженнях і можливостях, які можна застосувати в теперішньому.

Детальна інформація:

Наталія Кедик
Організатор