ru

Про метод

ТЕТА-ХІЛІНГ: ЩО ЦЕ?

Творець тета-хілінгу, Віанна Стайбл, зцілила себе від раку і з того часу допомогла великій кількості людей вирішити свої проблеми.

Можливо, Ви вже довго шукаєте вирішення своєї проблеми, перепробували різні методи, зверталися до десятків лікарів чи психологів. Дуже ймовірно, що методика тета-хілінг – це те, що нарешті допоможе Вам зцілитися, оскільки вона справді допомагає величезній кількості людей по всьому світу!

Тета-хілінг – що це? Методика, винайдена американкою на ім’я Віанна Стайбл, яку вона назвала тета-зціленням, справді допомагає величезній кількості людей по всьому світу. Дуже ймовірно, що вона допоможе і Вам!

Багато хто останнім часом запитують: тета-хілінг – що це? Це наука, медицина, нетрадиційна медицина, духовний ріст, психологічний вплив? У будь-якому випадку на запитання: «тета-хілінг – що це?» однозначної відповіді бути не може. Хіба те, що це відкриття безмежних можливостей вашого тіла, вашої душі і мозку.

Метод тета-хілінг, який відкрила Віанна Стайбл, визнається однією з наймогутніших енергетичних цілительських технік у світі.

Що ж таке тета-зцілення і як воно працює?

Якщо вас дійсно глибоко зацікавив тета-хілінг, що це таке, ми спробуємо вам пояснити детальніше.

Тета-зцілення (з англ. theta-healing) – методика, яка дозволяє використовувати приховані ресурси мозку для розвитку, самозцілення і зцілення інших людей. Розробила цю методику, випробувавши на собі, Віанна Стайбл. Суть її у тому, що наш мозок постійно випромінює електромагнітні хвилі певної частоти. Наприклад, при активному спілкуванні частота випромінювання становить 12-40 Гц, це так звані бета-хвилі, а при засинанні – 4-8 Гц – так звані тета-хвилі. Учені вважають, що, коли наш мозок випромінює тета-хвилі, ми перебуваємо між свідомим і несвідомим. Саме на цьому рівні закладені підсвідомі програми, які впливають на нашу поведінку, переконання і якість нашого життя. За допомогою методики тета-зцілення можна заміняти чи видаляти негативні підсвідомі програми, оскільки в тета-стані психіка людини вкрай «пластична». Єдина умова – людина повинна по-справжньому хотіти зцілитися чи вирішити проблеми.

Методики тета-зцілення досить прості у застосуванні, і часто показують результат уже після першого сеансу. Вони допоможуть Вам переконатися в тому, що власні людські можливості БЕЗМЕЖНІ!

У Японії тета-зцілення викладається навіть у державному медичному університеті в Токіо.

Які хвилі випромінює наш мозок?

Сьогодні прийнято виділяти п’ять основних видів електричних коливань (потенціалів) у людському мозку, кожному з яких відповідає свій діапазон частот і стан свідомості, при якому він домінує.

Біоелектричні явища
У 50-і роки 20 століття розвинувся метод електроенцефалографії (ЕЕГ), який дозволяє записувати і вивчати біоелектричні потенціали* мозку.
Біоелектричні явища
електричні процеси, характерні для живих тканин.

Дельта -хвилі

Дельта-мозкові хвилі – генеруються переважно у правій півкулі, подібно до альфа- і тета-хвиль. Діапазон дельта-мозкових хвиль пов’язаний з емпатією, підсвідомістю і зменшеним відчуттям усвідомленості. Ми впадаємо у глибокий сон, коли дельта-хвилі починають переважати над іншими частотами в нашому мозку. Здорова дельта-хвильова активність мозку викликає у людини розвинуті стани співчуття, розуміння і співпереживання стосовно інших людей. Дельта-хвильова активність знижує рівень кортизолу в крові, гормона, який прискорює процес старіння.

Діапазон випромінювання дельта- хвиль: 0,5-4 Гц.

 

Тета -хвилі

Тета-хвилі випромінюються мозком, коли ви майже вже заснули або коли тільки-но прокинулись. Тета – важливі хвилі, тому що вони визначають межу між свідомістю і підсвідомістю, і, навчившись контролювати стан тета, ми отримуємо доступ і можливість впливу на ту могутню частину підсвідомості, котра недоступна нам у звичному, бадьорому стані. Також, коли ми перебуваємо у стані тета, ми отримуємо підвищені здібності до глибокого зцілення, навчання і росту.

Однак у деяких людей, у яких і так переважають тета-хвилі, надмірна їх активація може викликати деяку сонливість, розсіяність, а також підвищену навіюваність.

Діапазон випромінювання тета-хвиль: 4 – 8 Гц.

 

Альфа-хвилі

Альфа-мозкові хвилі – проявляються природним чином у період легкої релаксації, або коли очі заплющені, але людина не спить.

Діти перебувають у стані активності альфа-хвиль більшу частину часу, ніж дорослі. Альфа-хвилі зменшують стрес і тривожність і, так само як і тета-хвилі, сприяють посиленому навчанню, розвитку інтуїції і творчості.

Однак слід пам’ятати, що коли у Вас альфа-хвилі виробляються у достатній кількості, їх надмірна активація може викликати втрату концентрації уваги і депресію (якщо Вам притаманна депресія у втомленому, лінивому і сонному стані), а також підвищену навіюваність.

Діапазон випромінювання альфа-хвиль: 8-12 Гц.

 

Бета -хвилі

Бета-мозкові хвилі зазвичай виникають у стані бадьорості і домінують у здорової дорослої людини. Коли людина розмовляє, активність бета-хвиль природним чином пришвидшується і стає переважаючою.

Однак бета-хвилі також визначають активне, завантажене, стривожене мислення або активну концентрацію уваги.

Тому якщо ви – енергійна людина чи перебуваєте у стані стресу, вам краще уникати стимуляції бета-хвиль. Також підвищення бета-активності перед сном сприяє безсонню.

Діапазон випромінювання бета-хвиль: 12-40 Гц.

 

Гама-хвилі

Гама-мозкові хвилі (підгрупа бета-хвиль) – найшвидші, відображають пікову діяльність свідомості.

Діапазон випромінювання гама-хвиль: 35-45 Гц.

Сучасні методи комп’ютерного аналізу електричної активності мозку дозволили встановити, що у стані бадьорості в мозку присутні частоти абсолютно всіх діапазонів, і чим ефективніша робота мозку, тим більша синхронність коливань спостерігається у всіх діапазонах в симетричних зонах обох півкуль мозку. Однак, напевно, найважливішим аспектом, який пов’язує хвилі мозкової активності зі здоров’ям людини, є здатність змінювати ці хвилі згідно з вимогами ситуації.

Детальна інформація:

Наталія Кедик
Організатор